top of page

Uitnodiging deelnemersvergadering 8 mei 2023

Mededeling van het bestuur

Bijgewerkt op: 21 jan.

Eric Vernes heeft per direct zijn functie als voorzitter van de SOR neergelegd.

Hij gaf aan dat zijn functie als raadslid en zijn overige werkzaamheden niet meer te combineren waren met de bestuursfunctie in de SOR, alsmede het voorkomen van enige vorm van belangenverstrengeling.

Wij respecteren zijn besluit, bedanken hem voor zijn werk voor de SOR en wensen hem veel succes in zijn loopbaan.

Het bestuur zal tot de volgende deelnemersvergadering gevormd worden door Fred Hartman als voorzitter en Rolf Lepp als penningmeester/secretaris zoals de statuten in deze voorschrijven.

Er zal naar een nieuw bestuurlid worden gezocht, kandidaten met minimaal 10 steunstemmen, kunnen zich ook melden bij het bestuur; info@riverparc.eu



391 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Zoals reeds in de vergadering van 13 dec 2022 is medegedeeld, zijn de overeenkomsten met Liander getekend. Binnenkort wordt de capaciteit van het stroomnetwerk op het Riverparc door Liander aangepast

Heeft u nog niet gevonden wat u zocht?
Bekijk onze Veelgestelde vragen.

Ga naar FAQ
bottom of page